|
|
|
|
 |
Moris721
2015-12-18 22:46:35
|
101797
|
Biztos jobb, elhiszem, és talán jobb is hogy nem próbáltam ki a 15-85-öt. :) De sajnos most nem tudtam, pontosabban nem is akartam 60-70 ezret még plusz rákölteni. :( |
|
A hozzászólás:
 |
Róka69
2015-12-18 19:11:55
|
101787
|
Örülök neki sikerült és tetszik, szép fényeket hozzá :-))
Na majd ha kipróbálsz egy 15-85 öst...:-DDD |
|
Előzmény:
 |
Moris721
2015-12-17 16:06:12
|
101785
|
Igazad volt! Tényleg jobb. :) Piszok gyors és halk a régi IS-hez képest, jobbak a színei,élesebb a képe.És csak 15 ezret kellett hozzátennem a régi árához.(60-ért kelt el)Nem is értem, aki most vesz, az miért sima IS-est vesz.Mikor én vettem, akkor 60e./100e. volt az áruk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|