Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2015-12-18 22:46:35 101797

Biztos jobb, elhiszem, és talán jobb is hogy nem próbáltam ki a 15-85-öt. :) De sajnos most nem tudtam, pontosabban nem is akartam 60-70 ezret még plusz rákölteni. :(

A hozzászólás:
Róka69 Creative Commons License 2015-12-18 19:11:55 101787

Örülök neki sikerült és tetszik, szép fényeket hozzá :-))

Na majd ha kipróbálsz egy 15-85 öst...:-DDD

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2015-12-17 16:06:12 101785

Igazad volt! Tényleg jobb. :) Piszok gyors és halk a régi IS-hez képest, jobbak a színei,élesebb a képe.És csak 15 ezret kellett hozzátennem a régi árához.(60-ért kelt el)Nem is értem, aki most vesz, az miért sima IS-est vesz.Mikor én vettem, akkor 60e./100e. volt az áruk. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!