|
|
|
|
 |
monyesz
2015-12-18 17:02:51
|
15295
|
Jól átvertek azzal az árral. Van itt adok-veszek topic, első körben ott kellene visszakeresni, milyen ár volt. |
|
 |
RolvanDen
2015-12-18 16:48:32
|
15294
|
Akkor elég rossz a forrás... ennyiért már a 5.6/500-ast lehet venni. |
|
 |
sakac
2015-12-18 16:08:09
|
15293
|
Nem tudom hol nézted..... |
|
A hozzászólás:
 |
pittton
2015-12-18 15:39:41
|
15292
|
Igen közben megtudtam más forrásból 65-80 környéke. Képet telóról munka közben átméretezni nem tudtam sorry :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|