|
|
|
|
 |
bestpixel
2015-12-18 17:05:20
|
15296
|
Keress rá külföldi aukciós honlapokon, főleg a leghíresebb (?) német, angol és USA kiadású verzióin. De ne a kínált termékek között (elég komoly túlárazások szoktak előfordulni), hanem a már lefutott aukciók között (Advanced search), ahol lehet látni, hogy milyen állapotúak, mennyiért mentek el. Ha itthon akarod eladni, akkor az árak alját vedd figyelembe! |
|
 |
moTmeN
2015-12-18 12:26:27
|
15291
|
Az ilyesmi kepekkel, allapotleirassal mindig konnyebb. |
|
A hozzászólás:
 |
pittton
2015-12-18 12:22:05
|
15290
|
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni egy obi beárazásában:
Meyer Optik Görlitz Orestegor 300 F4.
Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|