|
|
|
|
 |
Imi25
2015-12-20 19:24:17
|
4806
|
Vettem egy másikat a meglévő mellé. Volt egy kis kergetőzés meg stb de azóta nagyon jól el vannak. Úgyhogy megoldódott a helyzet hála istennek :)!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:36:01
|
4799
|
| szivesen. Szivesen venném ha majd megirnád mi lett az eredmény. Sok sikert. |
|
Előzmény:
 |
Imi25
2015-12-12 19:32:47
|
4798
|
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) Akkor csak egyet hozok. Tényleg aranyos kis jószág és szeretném ha jól el lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|