|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:36:01
|
4799
|
| szivesen. Szivesen venném ha majd megirnád mi lett az eredmény. Sok sikert. |
|
A hozzászólás:
 |
Imi25
2015-12-12 19:32:47
|
4798
|
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) Akkor csak egyet hozok. Tényleg aranyos kis jószág és szeretném ha jól el lenne. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:26:39
|
4797
|
| egyhez kettöt,nem tudom,de akkor már az van hogy a kettö összevan szokva és a 3ik lehet rivális. Ha egyet hozol az a tutibb. Mivel az uj félni fog,(utaztatás uj szagok stb) rohanni fog a régihez mint fajtársához,a régi meg örül hogy végre ujra malacót lát az meg örömében.. 5 perc szimat,kis lökdösödés lehet lesz de aztán öribari. Tapasztalat,az elsö saját malacom vietkong volt. Ugy jártam mint Te. Mászott mint a mokus meg visitgált,ha nem voltam mellette. Kapott társat,igaz testvért és béke lett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|