Keresés

Részletes keresés

Imi25 Creative Commons License 2015-12-12 19:32:47 4798

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) Akkor csak egyet hozok. Tényleg aranyos kis jószág és szeretném ha jól el lenne. 

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-12-12 19:26:39 4797
egyhez kettöt,nem tudom,de akkor már az van hogy a kettö összevan szokva és a 3ik lehet rivális. Ha egyet hozol az a tutibb. Mivel az uj félni fog,(utaztatás uj szagok stb) rohanni fog a régihez mint fajtársához,a régi meg örül hogy végre ujra malacót lát az meg örömében.. 5 perc szimat,kis lökdösödés lehet lesz de aztán öribari. Tapasztalat,az elsö saját malacom vietkong volt. Ugy jártam mint Te. Mászott mint a mokus meg visitgált,ha nem voltam mellette. Kapott társat,igaz testvért és béke lett.
Előzmény:
Imi25 Creative Commons License 2015-12-12 19:10:13 4796

Megpróbálom holnap, hátha tudok még egyet venni. Mi van akkor ha két társat kap? Úgyis elvannak, nem?? Attól félek egymásnak ugranak. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!