|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:26:39
|
4797
|
| egyhez kettöt,nem tudom,de akkor már az van hogy a kettö összevan szokva és a 3ik lehet rivális. Ha egyet hozol az a tutibb. Mivel az uj félni fog,(utaztatás uj szagok stb) rohanni fog a régihez mint fajtársához,a régi meg örül hogy végre ujra malacót lát az meg örömében.. 5 perc szimat,kis lökdösödés lehet lesz de aztán öribari. Tapasztalat,az elsö saját malacom vietkong volt. Ugy jártam mint Te. Mászott mint a mokus meg visitgált,ha nem voltam mellette. Kapott társat,igaz testvért és béke lett. |
|
A hozzászólás:
 |
Imi25
2015-12-12 19:10:13
|
4796
|
Megpróbálom holnap, hátha tudok még egyet venni. Mi van akkor ha két társat kap? Úgyis elvannak, nem?? Attól félek egymásnak ugranak. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:01:29
|
4795
|
| Probalj meg hasonló korut szerezni és akkor rögtön jól ellesznek. Vagy ha van nagy udvarod és idöd is akkor ki engedheted, nagyon okosak,jol nevelhetök,szereti ha foglalkoznak vele. Ragaszkodó mint egy kis kutya. De ha megszeret már nem vágod le :d ugyhogy ha megakarod majd enni szerezz inkább társat neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|