|
|
|
|
 |
Imi25
2015-12-12 19:10:13
|
4796
|
Megpróbálom holnap, hátha tudok még egyet venni. Mi van akkor ha két társat kap? Úgyis elvannak, nem?? Attól félek egymásnak ugranak. |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-12-12 19:01:29
|
4795
|
| Probalj meg hasonló korut szerezni és akkor rögtön jól ellesznek. Vagy ha van nagy udvarod és idöd is akkor ki engedheted, nagyon okosak,jol nevelhetök,szereti ha foglalkoznak vele. Ragaszkodó mint egy kis kutya. De ha megszeret már nem vágod le :d ugyhogy ha megakarod majd enni szerezz inkább társat neki. |
|
Előzmény:
 |
Imi25
2015-12-12 18:40:59
|
4794
|
A vietnámik terén nagyon kezdő vagyok még. Ha veszek mellé egy másikat akkor biztos hogy megszünnek ezek a problémák? Nem lesz nagy harc köztük? Voltak ott még többen is ahonnan ezt hoztam de hát azok még kisebbek voltak. Amúgy aranyos kis jószág , ha már hozzáérek a hátához vagy a hasához akkor már borul is el :) kinyújtózkodik hogy simogassam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|