Keresés

Részletes keresés

Imi25 Creative Commons License 2015-12-12 18:40:59 4794

A vietnámik terén nagyon kezdő vagyok még. Ha veszek mellé egy másikat akkor biztos hogy megszünnek ezek a problémák? Nem lesz nagy harc köztük? Voltak ott még többen is ahonnan ezt hoztam de hát azok még kisebbek voltak. Amúgy aranyos kis jószág , ha már hozzáérek a hátához vagy a hasához akkor már borul is el :) kinyújtózkodik hogy simogassam. 

A hozzászólás:
Imi25 Creative Commons License 2015-12-12 18:35:34 4793

Remélem csak megszokja a helyet. Békés környékén nagyon nehezen találtam vietnámit. Ennek az egynek is örültem. Gondoltam csak ellesz egyedül, de ezek szerint nem. Megpróbálok még egyet találni mellé.

Előzmény:
Xaxonos Creative Commons License 2015-12-12 18:30:26 4792
üdv. Magányos,fél még az uj helyen meg unatkozik. Vagy veszel mellé társat vagy megszelidited,a vietnami nem jol türi a bezárást egyedül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!