|
|
|
|
 |
Imi25
2015-12-12 18:40:59
|
4794
|
A vietnámik terén nagyon kezdő vagyok még. Ha veszek mellé egy másikat akkor biztos hogy megszünnek ezek a problémák? Nem lesz nagy harc köztük? Voltak ott még többen is ahonnan ezt hoztam de hát azok még kisebbek voltak. Amúgy aranyos kis jószág , ha már hozzáérek a hátához vagy a hasához akkor már borul is el :) kinyújtózkodik hogy simogassam. |
|
A hozzászólás:
 |
Imi25
2015-12-12 18:35:34
|
4793
|
Remélem csak megszokja a helyet. Békés környékén nagyon nehezen találtam vietnámit. Ennek az egynek is örültem. Gondoltam csak ellesz egyedül, de ezek szerint nem. Megpróbálok még egyet találni mellé. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-12-12 18:30:26
|
4792
|
| üdv. Magányos,fél még az uj helyen meg unatkozik. Vagy veszel mellé társat vagy megszelidited,a vietnami nem jol türi a bezárást egyedül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|