|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-12-12 18:30:26
|
4792
|
| üdv. Magányos,fél még az uj helyen meg unatkozik. Vagy veszel mellé társat vagy megszelidited,a vietnami nem jol türi a bezárást egyedül. |
|
A hozzászólás:
 |
Imi25
2015-12-12 18:17:05
|
4791
|
Helló mindenkinek!
Egy olyan problémára keresném a választ, hogy van egy kis vietnámi disznóm és mindig visong, dünnyög és persze szökni próbál. Jó helye van, a napi étel adagja meg van, vize is van. Csináltunk neki egy nagyon jó kis helyet, de egyszer csak azt vettem észre hogy szinte már majdnem kimászott. Megkellett magasítani a helyet mert képes kimászni. Ha nem látom el se hinném. Ilyenkor mi a teendő? Nem szokta meg még a helyet azért csinálja??? Szerda óta van nálam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|