Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
diobazsi Creative Commons License 2015-12-10 14:31:46 13

Szia!

 

Látom már 2006-ban terveztétek a szennyvíztisztító telepítést? Azóta gondolom megvalósult. Mik a tapasztalatok? Tényleg működik? Mennyi a fenntartási költsége, és mennyi macerával jár? Mennyire kell figyelni a háztartásban használt vegyszerek mennyiségére és minőségére?

 

kösz

Előzmény:
Hörpi Creative Commons License 2006-09-11 13:27:48 4

Szia!

 

Nekünk ilyen lesz. Beadtuk a háztervvel a dokumentációt, több hatóság megvizsgálta, seperc engedélyezték. Dokumentumokat internetről töltöttük le, már megvan a kivitelező cég is. Hamarosan felvesszük velük a kapcsolatot telepítés-ügyben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!