|
|
|
|
 |
K Nándor
2015-12-07 19:59:14
|
2862
|
Most jut eszembe, serial alapjan az apple check oldaln is kiirja, nem? Most nem tudom megnezni, uton vagyok. |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-12-07 19:37:06
|
2861
|
Ezt igazán könnyű megállapítani. Ha nem Retina a kijelzője, akkor 1-es, ha Retina, akkor legalább 2-es. A Retina kijelzőt onnan lehet felismerni, hogy szabad szemmel nem látható rajta a pixelesség, olyan aprók a képpontok. Konkrétan a 2-esnek négyszer annyi pixel található a kijelzőjén, mint az 1-esnek. |
|
Előzmény:
 |
ktm250
2015-12-07 18:50:42
|
2859
|
Ez vicces,szerintem 2!De nem tenném rá a nyakam:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|