Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-12-07 19:37:06 2861

Ezt igazán könnyű megállapítani. Ha nem Retina a kijelzője, akkor 1-es, ha Retina, akkor legalább 2-es. A Retina kijelzőt onnan lehet felismerni, hogy szabad szemmel nem látható rajta a pixelesség, olyan aprók a képpontok. Konkrétan a 2-esnek négyszer annyi pixel található a kijelzőjén, mint az 1-esnek.

K Nándor Creative Commons License 2015-12-07 18:59:17 2860

Nagyon nem mindegy :D Meg az se ,hogy mekkora tárhellyel rendelkezik, illetve LTE-s vagy WIFI-s.

A hozzászólás:
ktm250 Creative Commons License 2015-12-07 18:50:42 2859

Ez vicces,szerintem 2!De nem tenném rá a nyakam:)

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2015-12-07 18:11:13 2858

Mini 1 vagy Mini 2?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!