Keresés

Részletes keresés

pápailepketarka Creative Commons License 2015-12-12 20:44:05 4800

A füves területed maximum egy-két napig lesz füves! :D

Xaxonos Creative Commons License 2015-12-07 19:41:37 4783
údv! Mind a mangalica,mind a vietnámi alkalmas ridegtartásra,s ezek keverékei is. A vietkong azért elég kicsi egy tanyára,én a mangat vagy manga durok keveréket tartanék ott. De ez izlésed dolga. A halrol,bár a sertés mindenevö de érzékeny a fehérjére és ha sokat kap,végzete lehet. Nem jelenti azt hogy heti pár halat nem venne jó néven,de a halakra inkább baromfit javasolnék mint sertést.
A hozzászólás:
tanyasigazda Creative Commons License 2015-12-07 16:48:00 4781

Sziasztok! Új vagyok itt. Tanácsokat szeretnék kérni. Egy tanyám van, tavasszal szeretnék venni 2-3 malacot. A lényeg, hogy ridegtartában, szója nélkül nevelném az állatokat. 10x12 méteres elkerített füves részem van. A fajta amire gondoltam mangalica vagy csüngő, esetleg más fajta, ami bírja a ridegtartást. Lenne lehetőségem halat adni nekik (apróbb kárász, törpeharcsa) napi szinten. Törpeharcsa természetesen tüskéi nélkül. Kérdésem az lenne, hogy halat adhatok-e nekik? Mangalica vagy csüngő közül melyiket javasoljátok? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!