|
|
|
|
 |
pápailepketarka
2015-12-12 20:44:05
|
4800
|
A füves területed maximum egy-két napig lesz füves! :D |
|
 |
Xaxonos
2015-12-07 19:41:37
|
4783
|
| údv! Mind a mangalica,mind a vietnámi alkalmas ridegtartásra,s ezek keverékei is. A vietkong azért elég kicsi egy tanyára,én a mangat vagy manga durok keveréket tartanék ott. De ez izlésed dolga. A halrol,bár a sertés mindenevö de érzékeny a fehérjére és ha sokat kap,végzete lehet. Nem jelenti azt hogy heti pár halat nem venne jó néven,de a halakra inkább baromfit javasolnék mint sertést. |
|
A hozzászólás:
 |
tanyasigazda
2015-12-07 16:48:00
|
4781
|
Sziasztok! Új vagyok itt. Tanácsokat szeretnék kérni. Egy tanyám van, tavasszal szeretnék venni 2-3 malacot. A lényeg, hogy ridegtartában, szója nélkül nevelném az állatokat. 10x12 méteres elkerített füves részem van. A fajta amire gondoltam mangalica vagy csüngő, esetleg más fajta, ami bírja a ridegtartást. Lenne lehetőségem halat adni nekik (apróbb kárász, törpeharcsa) napi szinten. Törpeharcsa természetesen tüskéi nélkül. Kérdésem az lenne, hogy halat adhatok-e nekik? Mangalica vagy csüngő közül melyiket javasoljátok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|