|
|
|
|
 |
Mayauel
2015-12-09 20:58:36
|
19584
|
Szia, a brit kéknek csak kiskorában kék a szeme. Nekem seal lynx point színű britem van, neki nagykorában is kék marad. Kiskutyákkal és mindenkivel nagyon jól kijönnek. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-12-07 12:03:06
|
19581
|
Sziasztok! Én egyelőre olvasgatok a cicáról.Nagyon szeretnék vásárolni egyet, de még nem döntöttem 100%-ig hogy honnan.A brit kék cicáknak csak kölyök korukban kék a szemük?:) Utána lesz borostyán?hogy jönnek ki kiskutyusokkal? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|