Keresés

Részletes keresés

linus79 Creative Commons License 2015-12-07 08:49:25 19579

nem szaporitás :-) valamit nagyon félre értetek, 1 :-20 éve kecskézek ,és hidd el nem ivartalanitva vettem ,de aki rászoruló volt ingyen adtam, igaz macskát nem eszek :-D diszbaromfit, posta galambot 10 évig versenyszinten, ök se voltak ivartalanitva a sejhajuk nem volt bevarva hogy ne tojjanak, az a szaporitó mint én nyulakat szaporitok levágásra, nektek ez a szó valahol mélyen lent van vagy neten olvastok baromságokat, egyszeri fialtatás után mütét ,mivel irtam én nem szeretem a macska husit, az hogy kinek adnék ingyen kinek nem ez szerintem nem tartozik senkire, hidd el sok állatvédöt,szervezetet ismerek ,személyesen is, ha tudnád mik fojnak ott nem rajtam vagdalóznátok, sok fajkutyát mentenek és külföldre adják el öket ,szóval részemröl ennyivel le is zárnám

A hozzászólás:
Mayauel Creative Commons License 2015-12-07 07:41:46 19577
Amit csináltok, az a szaporítás. Amúgy vehetsz cicát ivartalanítási szerzôdés nélkül is, csak akkor tenyészárat kell fizetni. Ha jó tápon neveled, gondozod ôket, hidd el, nem lesz kedved ingyen elosztogatni.De ha milliomos vagy, vegyél Minden ismerôsödnek egyet-egyet😊

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!