Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2015-12-06 09:56:41 19573

Pont ezért nem adnak ivarosan. És jól teszik.

A hozzászólás:
linus79 Creative Commons License 2015-12-06 07:39:17 19572
mert van egy szép lány kék :-) és szeretném ha lenne kiscicája legalább egyszer,amugy is nem konkurencia akarok lenni tenyésztőknek de én ha már kiadom a pénzt érte akkor ne töketlen cica legyen,cicunktol szeretnék majd kiscicát meghagyni, meg családtagna barátnak adni majd ,mert sokan nem tehetik meg hogy kiadjanak ennyi pénzt, vannak más cicáink ők félévente szurit kapnak hogy ne ivarozzanak ellenzem a mütétet mert rotim ivartalanitás után meghalt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!