|
|
|
|
 |
katalin57
2015-12-06 17:35:47
|
19575
|
Linus,nekem van brit cicám,külföldi vérvonal,ha irsz nekem emailt akkor megbeszéljük! |
|
 |
Nyafkamacska
2015-12-05 18:40:37
|
19571
|
És mi a problémád azzal, hogy nem adnak ivarosan? |
|
A hozzászólás:
 |
linus79
2015-12-05 17:11:45
|
19570
|
sziasztok ti vagytok az utolsó lehetöség mert már 1 hónapja bújom a netet és már kezdem feladni :-) szóval leirnám mi is az én nagy bajom :-D szeretnék brit - vagy lógófülü brit fiú cicát, de mindenhol csak ivartalanitva vagy ivartalanitási szerzödéssel adnak el :-( van köztetek olyan akinél 2016 -ban születnek kis cicák és nem ivartalanitva adne el, vagy esetleg aki válal kandurcicával légyottot :-) van egy kék brit lánykánk neki de ö majd csak jövöre vinnénk fiuhoz vagy ha kiscicát vennénk akkor mégkésöbb lenne cicája ,nem szeretném 1 éves kora elött fialjon inkább 1,5 -2 éves korban ,mert igy is eléggé szeszéjes lányka :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|