Keresés

Részletes keresés

katalin57 Creative Commons License 2015-12-06 17:35:47 19575

Linus,nekem van brit cicám,külföldi vérvonal,ha irsz nekem emailt akkor megbeszéljük!

Nyafkamacska Creative Commons License 2015-12-05 18:40:37 19571

És mi a problémád azzal, hogy nem adnak ivarosan?

A hozzászólás:
linus79 Creative Commons License 2015-12-05 17:11:45 19570

sziasztok ti vagytok az utolsó lehetöség mert már 1 hónapja bújom a netet és már kezdem feladni :-) szóval leirnám mi is az én nagy bajom :-D szeretnék brit - vagy lógófülü brit fiú cicát, de mindenhol csak ivartalanitva vagy ivartalanitási szerzödéssel adnak el :-(  van köztetek olyan akinél 2016 -ban születnek kis cicák és nem ivartalanitva adne el, vagy esetleg aki válal kandurcicával légyottot :-) van egy kék brit lánykánk neki de ö majd csak jövöre vinnénk fiuhoz vagy ha kiscicát vennénk akkor mégkésöbb lenne cicája ,nem szeretném 1 éves kora elött fialjon inkább 1,5 -2 éves korban ,mert igy is eléggé szeszéjes lányka :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!