|
|
|
|
 |
CBNora
2015-12-04 08:49:41
|
664
|
Mi az állandó adagot is két részletben adtuk be. Úgy emlékszem, rá is van írva a szer csomagolására, hogy így kell. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2015-12-04 08:13:01
|
663
|
Jó így, ahogy írtad, fontos, hogy minden nap megkapja az aktuális adagot. A többszörös adagokat ne egyszerre, hanem reggel-délben-este, reggel-este, a továbbiakban vagy reggel, vagy este, de ha lehet mindig ugyanakkor. |
|
Előzmény:
 |
Alice777
2015-12-03 20:55:31
|
662
|
Oke., en ugyanerre gondoltam .
Az az erdekes hogy Ő mindig felfalt mindent., talan ezert is
van az hogy naponta 4-5 szor ker kajat es eszik is bar mindig azert keveset.
mindig mast ez az erdekes szoval ami hetfon nagyon izlett az mar szerdan nem .,
szoval probalunk neki minel tobb fele jo kajat venni.
hogy adjam neki a vetri dmg t ? azt irjak hogy az elso idoszakban a normal adag 3szorosat kell
szoval pl. egy hetig ? utana egy hetig mindjuk a ketszerese aztan meg a normal adag ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|