Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2015-12-04 08:13:01 663

Jó így, ahogy írtad, fontos, hogy minden nap megkapja az aktuális adagot. A többszörös adagokat ne egyszerre, hanem reggel-délben-este, reggel-este, a továbbiakban vagy reggel, vagy este, de ha lehet mindig ugyanakkor.

A hozzászólás:
Alice777 Creative Commons License 2015-12-03 20:55:31 662

Oke., en ugyanerre gondoltam . 

Az az erdekes hogy Ő mindig felfalt mindent., talan ezert is 

van az hogy naponta 4-5 szor ker kajat es eszik is bar mindig azert keveset.

mindig mast ez az erdekes szoval ami hetfon nagyon izlett az mar szerdan nem ., 

szoval probalunk neki minel tobb fele jo kajat venni.

hogy adjam neki a vetri dmg t ? azt irjak hogy az elso idoszakban a normal adag 3szorosat kell

szoval pl. egy hetig ? utana egy hetig mindjuk a ketszerese aztan meg a normal adag ?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!