Sziasztok
Segitseget szeretnek kerni. 3 eves Maine Coon lány ivartalanitott cicank nagyon beteg.
Hanyassal vittuk orvoshoz kb 1,5 hete.
Vervizsgalat meg aznap meglett, magas feherversejtszam , gyulladasta utalo tunetek.
Kontrasztanyagot kapott aztan masnapi rontgenen megallapitottak hogy az nem ment vegig., meg kell muteni a cicat.
a mutet soran kiderult hogy a hasnyalmirigynel kb 3 cm es csomok/daganatok vannak. Elaltatast javasoltak. nem engedtuk.
Antibiotikumot kapott ., eszik magatol es keri is a kajat de keveset.
2 napja besargult ., ma elvittuk a dokihoz., szteroidot kapott.
Leukozis teszt negativ lett .
latszik rajta hogy szomoru ., etvagytalan de mintha olyan furcsan ragna mintha fajna neki ? vagy a nyeles ?
az orvos szerint 1% esely van hogy a csomok a gyulladastol vannak es el fognak tunni...
Mit adjunk neki ? a vetri DMG jo lehet ? mi lehet a betegseg? egy 3 eves cica siman daganatos lesz ?
koszonom ha segitetek. |