Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2015-12-03 07:48:17 659

A Vetri DMG mindig jó, immunerősítő és az étvágyát is javítja. Bizakodjubk, hogy a daganatok gyulladás eredetűek, akkor van remény a gyógyulásra.

Figyeljétek, ha látszik, hogy fájdalmai vannak, akkor el kell engedni, ne hagyjátok szenvedni.

Tudom milyen szörnyű ezt olvasmi, hasonló okból 2 cicám esetét kényszerültam átélni és dönteni az életükről, senkinek nem kívánom, de ha szükséges, meg kell tenni.

A hozzászólás:
Alice777 Creative Commons License 2015-12-02 22:17:52 658

Sziasztok

Segitseget szeretnek kerni. 3 eves Maine Coon lány ivartalanitott cicank nagyon beteg.

Hanyassal vittuk orvoshoz kb 1,5 hete.

Vervizsgalat meg aznap meglett, magas feherversejtszam , gyulladasta utalo tunetek.

Kontrasztanyagot kapott aztan masnapi rontgenen megallapitottak hogy az nem ment vegig., meg kell muteni a cicat.

a mutet soran kiderult hogy a hasnyalmirigynel kb 3 cm es csomok/daganatok vannak. Elaltatast javasoltak. nem engedtuk.

Antibiotikumot kapott ., eszik magatol es keri is a kajat de keveset.

2 napja besargult ., ma elvittuk a dokihoz., szteroidot kapott.

Leukozis teszt negativ lett .

latszik rajta hogy szomoru ., etvagytalan de mintha olyan furcsan ragna mintha fajna neki ? vagy a nyeles ?

az orvos szerint 1% esely van hogy a csomok a gyulladastol vannak es el fognak tunni...

Mit adjunk neki ? a vetri DMG jo lehet ? mi lehet a betegseg? egy 3 eves cica siman daganatos lesz ?

koszonom ha segitetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!