Keresés

Részletes keresés

Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-11-30 12:08:56 4780

Szia.Darált őssze az egészet egybe tápot kukoricát..És esetleg vegyél bele Big aromát.500 ft/kg az egy darabig elég illatos lesz töle a kaja és esznek mint a gép :)

A hozzászólás:
long21 Creative Commons License 2015-11-30 11:15:47 4779

Sziasztok segítségre lenne szükségem...Hoztunk haza két 40kilos süldőt az első két nap tökéletesen ettek de most valamiért nem akarják megenni a kukoricadarát csak a tápot válogatják ki belőle arra gondoltam hogy leforrázom a darát és langyosan  keverem bele a szoját és a premixet  ezt kapnák este délben meg reggel simán tápot 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!