|
|
|
|
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-11-30 12:08:56
|
4780
|
Szia.Darált őssze az egészet egybe tápot kukoricát..És esetleg vegyél bele Big aromát.500 ft/kg az egy darabig elég illatos lesz töle a kaja és esznek mint a gép :) |
|
A hozzászólás:
 |
long21
2015-11-30 11:15:47
|
4779
|
Sziasztok segítségre lenne szükségem...Hoztunk haza két 40kilos süldőt az első két nap tökéletesen ettek de most valamiért nem akarják megenni a kukoricadarát csak a tápot válogatják ki belőle arra gondoltam hogy leforrázom a darát és langyosan keverem bele a szoját és a premixet ezt kapnák este délben meg reggel simán tápot |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|