|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Laci-XD
2015-11-28 20:55:24
|
4934
|
Nem személyes tapasztalat, de láttam Youtube-on videót róla, vagy ha nem is pont erről, de ugyenerre számítanék. Fotga, Zomei, W-Tianya és társai. Javaslom egy videó teszt megnézését. pl. ezt: https://www.youtube.com/watch?v=TqoHAO-AgMg
A Cokin jellegű és más olcsóbb ND szűrőkkel az a gond, hogy eltolják a fehéregyensúlyt, lilás lesz tőle a kép, minél sötétebb, ez annál jobban látszik. Én is kerestem ilyet, de még nem vettem meg. A tesztel alapján a FORMATT HITECH márka szűrői tűntek legkevésbé színezőnek az olcsóbb kategóriából. Én ilyet fogok venni legalábbis, mert az eredeti Cokin ND szűrői is lila színezetűek. |
|
Előzmény:
 |
MPeter7
2015-10-30 16:36:46
|
4931
|
Sziasztok,
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata a ZOMEI állítható vagy fix árnyékolású HD ND szűrőivel kapcsolatosan?
10eFt körül vannak az állítható fényszűrésűek (ND2-ND400), és 15-20eFt körül a cokin jellegű fix (szettek) ND2, ND4, ND8, ND16-os üvegekkel + tartóval. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|