|
|
|
|
 |
Borsika79!
2015-12-07 22:45:24
|
4788
|
| Helló. Nem késtél el vele. Beszélgettem több malacozó és malacokkal foglalkozó emberrel,és kialakult a saját véleményem,ha nem akarja nem eröltetem ki injekcióval. Időközben vettem 1 másik malacot,azt már pénteken sikeresen berakattam pietrin&durok kannal:) |
|
A hozzászólás:
 |
Palko83
2015-11-25 12:06:01
|
4778
|
Szia!
lehet h már későn írok.szerintem ne injekciózzál.én inkább megemelném a kaja adagját nagyobb energiával és lehet h meghozná a kívánt eredményt.
üdv: Palko |
|
Előzmény:
 |
Borsika79!
2015-11-18 19:29:57
|
4775
|
| Kedves topictársak! A segítségeteket kérném! Idén kezdtem az anyakocázást és az most miután túlestem az első fialáson és leválasztáson már majd 5 hete nem indúlt be újra pedig újra be szeretném rakatni. Szerintetek megoldás lenne az injekció amitöl kiindul? Véleményeket kérnék érveket és ellenérveket,hogy alkalmazzam vagy sem. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|