|
|
|
|
 |
Mayauel
2015-12-04 21:44:04
|
19569
|
Ahogy írtam, mi vágjuk a körmét rendszeresen. Legutóbb az egyikbe sikerült belevágni, úgy hogy elkezdett vérezni... A macska meg se érezte, de rá kellett húzni egy zoknit a lábára, különben ahogy szaladgált, összevérzett volna mindent. Néha nehéz kiszámítani, hogy meddig fut az ér...A kutyáét is várjuk, az egyikbe neki is belevágtunk már. De ő 13 éves, kutya baja se lett tőle, csak nyilván nem jó érzés látni, hogy vérzik a körme. Ezzel azt akarom mondani, hogy nyugodtan vágjátok neki vissza, ha véletlenül mégis belevágsz, meg se fog nyikkanni. |
|
A hozzászólás:
 |
quovadis87
2015-11-20 15:08:02
|
19568
|
Köszönöm a tanácsot. Annyira félek, hogy bántom, eléggé izgága cica...De lehet hogy kénytelen leszek magam levágni neki mert felszántja a lakást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|