Keresés

Részletes keresés

Mayauel Creative Commons License 2015-12-04 21:44:04 19569

Ahogy írtam, mi vágjuk a körmét rendszeresen. Legutóbb az egyikbe sikerült belevágni, úgy hogy elkezdett vérezni... A macska meg se érezte, de rá kellett húzni egy zoknit a lábára, különben ahogy szaladgált, összevérzett volna mindent. Néha nehéz kiszámítani, hogy meddig fut az ér...A kutyáét is várjuk, az egyikbe neki is belevágtunk már. De ő 13 éves, kutya baja se lett tőle, csak nyilván nem jó érzés látni, hogy vérzik a körme. Ezzel azt akarom mondani, hogy nyugodtan vágjátok neki vissza, ha véletlenül mégis belevágsz, meg se fog nyikkanni. 

A hozzászólás:
quovadis87 Creative Commons License 2015-11-20 15:08:02 19568

Köszönöm a tanácsot. Annyira félek, hogy bántom, eléggé izgága cica...De lehet hogy kénytelen leszek magam levágni neki mert felszántja a lakást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!