Keresés

Részletes keresés

Borsika79! Creative Commons License 2015-12-07 22:32:34 4787
Üdv. Kikerestem köszönöm!
A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-18 19:43:43 4776
3968 számú hszt keresd ki,sajnos nem tudtam ide neked berakni.
Előzmény:
Borsika79! Creative Commons License 2015-11-18 19:29:57 4775
Kedves topictársak! A segítségeteket kérném! Idén kezdtem az anyakocázást és az most miután túlestem az első fialáson és leválasztáson már majd 5 hete nem indúlt be újra pedig újra be szeretném rakatni. Szerintetek megoldás lenne az injekció amitöl kiindul? Véleményeket kérnék érveket és ellenérveket,hogy alkalmazzam vagy sem. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!