|
|
|
|
 |
Borsika79!
2015-12-07 22:32:34
|
4787
|
| Üdv. Kikerestem köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-18 19:43:43
|
4776
|
| 3968 számú hszt keresd ki,sajnos nem tudtam ide neked berakni. |
|
Előzmény:
 |
Borsika79!
2015-11-18 19:29:57
|
4775
|
| Kedves topictársak! A segítségeteket kérném! Idén kezdtem az anyakocázást és az most miután túlestem az első fialáson és leválasztáson már majd 5 hete nem indúlt be újra pedig újra be szeretném rakatni. Szerintetek megoldás lenne az injekció amitöl kiindul? Véleményeket kérnék érveket és ellenérveket,hogy alkalmazzam vagy sem. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|