Keresés

Részletes keresés

Palko83 Creative Commons License 2015-11-25 12:06:01 4778

Szia!

lehet h már későn írok.szerintem ne injekciózzál.én inkább megemelném a kaja adagját nagyobb energiával és lehet h meghozná a kívánt eredményt.

üdv: Palko

Xaxonos Creative Commons License 2015-11-18 19:43:43 4776
3968 számú hszt keresd ki,sajnos nem tudtam ide neked berakni.
A hozzászólás:
Borsika79! Creative Commons License 2015-11-18 19:29:57 4775
Kedves topictársak! A segítségeteket kérném! Idén kezdtem az anyakocázást és az most miután túlestem az első fialáson és leválasztáson már majd 5 hete nem indúlt be újra pedig újra be szeretném rakatni. Szerintetek megoldás lenne az injekció amitöl kiindul? Véleményeket kérnék érveket és ellenérveket,hogy alkalmazzam vagy sem. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!