|
|
|
|
 |
Peti---
2015-11-17 16:52:44
|
108379
|
Százas szög, ugyan már..... Ne vicceljen kéremszépen.... Apósom megmondta, hogy egy 60-as szög félig beverve megtart még egy embert is a kötélen lógva. Ács volt, csak tudta, hisz ezzel dolgozott. Namármost, a keresztre feszítéshez minimum 3 db szög kell, és a kötél súlyát is meg lehet spórolni, így már a 60-as szöggel is háromszorosan túl lennék biztosítva leesés ellen. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Inzsellér
2015-11-17 15:11:20
|
108377
|
A szomszédban van egy jókora kereszt. Igaz, van már rajta valaki, de maradt még egy pár százas szögem...:) |
|
Előzmény:
 |
Peti---
2015-11-17 13:31:22
|
108373
|
Mielőtt keresztre feszítenének, saját tapasztalatot írtam le. Nekem is leesett a gépem az ágy széléről, és nem voltam ennyire szerencsés, az objektív kapott. Nem ment se a zoom, se az AF. Leültem a számítógép elé, és ahelyett, hogy vártam volna a sült galambot a számba 30 perc alatt meglett minden szükséges infó (Kalocsai, Camera Kft, meg még 1-2 potenciális szervíz/szakember elérhetősége) a gugli segítségével. Csak azért nem beszéltem le időpontot senkivel a szerencsétlenség után fél órával, mert este 10 volt.
De végül is az is megoldás, hogy kikapartatom mással a saját gesztenyémet. A kisfiam szokta mindig mondani, hogy emeljem fel neki a szendvicsét, mert ha a tányéron van akkor nem tud beleharapni. Már neki sem teszem meg, és megtudja oldani a helyzetet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|