|
|
|
|
 |
Peti---
2015-11-17 16:49:15
|
108378
|
Leírtál egy hibajelenséget, ami a mai árakat figyelembe véve 98% hogy gazdasági totálkár, és tippet kértél (csak egy bevizsgálási díj kb 5000 Ft...). Hogy mire azt nem írtad, csak tippet kértél. Talán először meg kellene tanulni fogalmazni, meg a mondandód megfelelő módon közölni, aztán lehetne kioktatni. Ugyanakkor ha eddig nem volt szükséged külső vakura - mert nincs a táskádban - akkor tök mindegy, hogy vakuba ölöd a pénzed, vagy egy ugyanannyiba kerülő másik vázba. Ezt csak te tudod eldönteni. Mint azt is, hogy kell-e egyáltalán neked vaku, mert ezt sem írtad le, csak a hibajelenséget. Meg hogy tippet kérsz.
Tippet tudunk adni, olyat, amilyen a kérdés. |
|
 |
Jahno
2015-11-17 14:54:35
|
108376
|
Akkor kérrdezehtted volna a szervízt, esetleg városspecifikusan. A "valakinek tipp?" az tipp lesz, és meglepetést okoz. Én is majdnem tippeltem a pisztácia fayglaltra, de elég gyenge lett volna. |
|
A hozzászólás:
 |
wolfzoli78
2015-11-17 14:38:49
|
108375
|
Figyelj vicces fiú. Nem okoskodást kertem hanem hasznos tanácsot. A hülye is tud guglizni, en tapasztalatot kértem. Szervizt is kidobta gugli, de arravoltam kíváncsi hova erdemes vinni. Van aki segitett, van aki jó magyar szokas szerint csak beszólt es oktatott. Nem ez kellett hanem tanács, de ha gond van az értelmező olvasással akor nem valaszolgass mindenre. |
|
Előzmény:
 |
Peti---
2015-11-17 13:31:22
|
108373
|
Mielőtt keresztre feszítenének, saját tapasztalatot írtam le. Nekem is leesett a gépem az ágy széléről, és nem voltam ennyire szerencsés, az objektív kapott. Nem ment se a zoom, se az AF. Leültem a számítógép elé, és ahelyett, hogy vártam volna a sült galambot a számba 30 perc alatt meglett minden szükséges infó (Kalocsai, Camera Kft, meg még 1-2 potenciális szervíz/szakember elérhetősége) a gugli segítségével. Csak azért nem beszéltem le időpontot senkivel a szerencsétlenség után fél órával, mert este 10 volt.
De végül is az is megoldás, hogy kikapartatom mással a saját gesztenyémet. A kisfiam szokta mindig mondani, hogy emeljem fel neki a szendvicsét, mert ha a tányéron van akkor nem tud beleharapni. Már neki sem teszem meg, és megtudja oldani a helyzetet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|