|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2015-11-17 11:42:07
|
108371
|
Akkor még egy javaslat. Ha 20e nél többért javítanák akkor inkább tedd el a fényes napokra a gépet mikor nem kell a vaku. És vegyél egy használt K20D-t vagy K7-t mert iso-ban bőven nyersz AF-ben és mindenben. Többért meg egyszerűen nem éri meg. Persze cska akkor ha szentimentális értékkel bír a gép, de akkor írtad volna, hogy pénz nem számít. |
|
A hozzászólás:
 |
wolfzoli78
2015-11-17 11:31:39
|
108370
|
Igen ezt én sem értem. Arról híres a pentax közösség hogy segítőkészség van meg összhang. Erre jön az oltás. Segítséget kértem, aki adott annak köszönöm. Aki meg csak fikázni tud, attol kérdem, ha elejtenéd azt mit szeretsz és amiért megdolgoztál, akkor hogy esne ha rúgnának is beléd? |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2015-11-17 11:05:46
|
108368
|
Nem értem mi ez a hangnem amit itt többen nyomnak egy kérdésre "válaszként" WD40, meg tedd közel a monitorhoz stb.
Egy társaságnak fel tettek egy nem túl profi kérdést de erre lehet normálisan is válaszolni mint itt tették páran.
A hivatalos szervizek helyett próbáld meg a Kalocsit mert ha csak kisebb a gond akkor olcsón és jól megcsinálja. Viszont ha nagyobb akkor bizony jobb ha megtanulsz együtt élni a hibával, vagy veszel egy másik vázat mert olyan áron javítják majd hogy nem éri meg. Egy K20D 60e körül megy mostanság.
Ha kiderült valami azért írd meg ide is mert érdekes lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|