Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2015-11-17 11:46:12 108372

Nem is rád gondoltam ;-)

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2015-11-17 11:23:47 108369

Jelentem nekem felmentésem van, rendszeresen hülyékkel vagyok körülvéve és így alacsony ISOval dolgozom. Ezek itt állnak egy kitört ablak mellett, hogy "na, ezzel meg mit lehetne csinálni?" Hívni üvegest, megoldja. Más megoldás nincs? Aztán sorban "az nem lesz drága?" "mikorra lesz kész?" De lehet más megoldás, pld. A4es lapokkal betekergeted. És igen, ha meg sem kérdezel egyet sem, akkor biztos drága lesz, de főleg meg sem csinálják, ha nem rendeljük meg. És ezt naponta 20szor, hogy "nem lehetne másképp?" "szerinted?" "Őőőőőnem" "Akkor?" "akkor mi?" "Esetleg valahogy máshogy...."

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-11-17 11:05:46 108368

Nem értem mi ez a hangnem amit itt többen nyomnak egy kérdésre "válaszként" WD40, meg tedd közel a monitorhoz stb. 

Egy társaságnak fel tettek egy nem túl profi kérdést de erre lehet normálisan is válaszolni mint itt tették páran.

 

A hivatalos szervizek helyett próbáld meg a Kalocsit mert ha csak kisebb a gond akkor olcsón és jól megcsinálja. Viszont ha nagyobb akkor bizony jobb ha megtanulsz együtt élni a hibával, vagy veszel egy másik vázat mert olyan áron javítják majd hogy nem éri meg. Egy K20D 60e körül megy mostanság.

Ha kiderült valami azért írd meg ide is mert érdekes lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!