Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2015-11-17 10:26:29 108367

Eltört benne a cső. Vagy a vezérlés. Esetleg a nyák. Ha az úgy törik és fel volt töltve, akkor szétverte a fele elektronikát is. Maximum 179900 forintból javítható.

Előzmény:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 18:18:22 108356

Üdv!

Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!