Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2015-11-17 06:40:25 16440

Az mindegy. Zoomoknál változni fog a leképezési arány.

Gondolj a rekeszvezézérlésw. Ha nem rekeszérték átvivős gyűrűt használsz, akkor scak az obin fogsz tudni rekeszt állítani. Ha viszont nincs rekeszgyűrű az obin, akkor máris bukta van.

Előzmény:
valta Creative Commons License 2015-11-17 06:10:33 16439

Én már egyre jobban nem értem :) 

 

Arra gondoltam hogy mindegy milyen ojektivet használ hozzá az ember?Pl 14 42 v. 70 200 asat?Erre gondoltam "objektiv függőnek".:)

 

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!