|
|
|
|
 |
wolfzoli78
2015-11-16 22:41:42
|
108365
|
Nagyon köszönöm! Megpróbálom a külső vakut, aztán felveszem vele a kapcsolatot.
Valaki Debrecenben akinek van próbára egy vakuja? Él sem hoznám, csak pár villanás és kész. |
|
A hozzászólás:
 |
Inzsellér
2015-11-16 21:51:55
|
108364
|
Kalocsay Karcsi 06 30 9482054, délutánonként a Sóósnál "rendel". Nekem már jó néhányszor- reménytelennek tűnő helyzetekben- segített, jutányos áron. Csak határidőt ne kérj tőle, mert sok munkája van (de így is gyorsabb sokszor, mint a Camera Kft) |
|
Előzmény:
 |
wolfzoli78
2015-11-16 18:18:22
|
108356
|
Üdv!
Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|