Keresés

Részletes keresés

wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 22:41:42 108365

Nagyon köszönöm! Megpróbálom a külső vakut, aztán felveszem vele a kapcsolatot.

 

Valaki Debrecenben akinek van próbára egy vakuja? Él sem hoznám, csak pár villanás és kész. 

A hozzászólás:
Inzsellér Creative Commons License 2015-11-16 21:51:55 108364

Kalocsay Karcsi 06 30 9482054, délutánonként a Sóósnál "rendel". Nekem már jó néhányszor- reménytelennek tűnő helyzetekben- segített, jutányos áron. Csak határidőt ne kérj tőle, mert sok munkája van (de így is gyorsabb sokszor, mint a Camera Kft)

Előzmény:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 18:18:22 108356

Üdv!

Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!