Keresés

Részletes keresés

wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:32:08 108362

Mást nem vettem észre. Minden működik rendesen, fókuszál, élesség is rendben, kijelzők épek, csak a vaku ami nem akar működni.

A hozzászólás:
mobé Creative Commons License 2015-11-16 21:26:43 108361

Lehet, hogy csak a vaku sérült. Ki kell próbálni külső vakuval, és én végigpróbálnám a különböző, általad használt funkciókat is. Félő, hogy a javítás nem éri meg, de Camera Kft.

Előzmény:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:18:59 108360

Köszönöm! Szervízből mit ajánlanál? Új gép? lehetséges lenne akkora hiba? Vajon külső vakut tud így működtetni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!