Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2015-11-16 21:37:30 108363

csak aCamera van. Illetve fotóműszerész, aki talán elvállalja. A külső vakut érdemes megpróbálni, ha működik azzal, akkor menthető a váz.

mobé Creative Commons License 2015-11-16 21:26:43 108361

Lehet, hogy csak a vaku sérült. Ki kell próbálni külső vakuval, és én végigpróbálnám a különböző, általad használt funkciókat is. Félő, hogy a javítás nem éri meg, de Camera Kft.

A hozzászólás:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:18:59 108360

Köszönöm! Szervízből mit ajánlanál? Új gép? lehetséges lenne akkora hiba? Vajon külső vakut tud így működtetni?

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2015-11-16 20:48:00 108357

Szerviz, fotóműszerész, adok-veszek új gép...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!