|
|
|
|
 |
monyesz
2015-11-16 21:37:30
|
108363
|
csak aCamera van. Illetve fotóműszerész, aki talán elvállalja. A külső vakut érdemes megpróbálni, ha működik azzal, akkor menthető a váz. |
|
 |
mobé
2015-11-16 21:26:43
|
108361
|
Lehet, hogy csak a vaku sérült. Ki kell próbálni külső vakuval, és én végigpróbálnám a különböző, általad használt funkciókat is. Félő, hogy a javítás nem éri meg, de Camera Kft. |
|
A hozzászólás:
 |
wolfzoli78
2015-11-16 21:18:59
|
108360
|
Köszönöm! Szervízből mit ajánlanál? Új gép? lehetséges lenne akkora hiba? Vajon külső vakut tud így működtetni? |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2015-11-16 20:48:00
|
108357
|
Szerviz, fotóműszerész, adok-veszek új gép... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|