Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2015-11-17 11:05:46 108368

Nem értem mi ez a hangnem amit itt többen nyomnak egy kérdésre "válaszként" WD40, meg tedd közel a monitorhoz stb. 

Egy társaságnak fel tettek egy nem túl profi kérdést de erre lehet normálisan is válaszolni mint itt tették páran.

 

A hivatalos szervizek helyett próbáld meg a Kalocsit mert ha csak kisebb a gond akkor olcsón és jól megcsinálja. Viszont ha nagyobb akkor bizony jobb ha megtanulsz együtt élni a hibával, vagy veszel egy másik vázat mert olyan áron javítják majd hogy nem éri meg. Egy K20D 60e körül megy mostanság.

Ha kiderült valami azért írd meg ide is mert érdekes lehet.

Peti--- Creative Commons License 2015-11-17 10:11:06 108366

Nem tudom mire számítottál. Leesett, nem működik = elromlott. Ami elromlott azt szerviz javítja, ha szeretnéd használni. Gugliban rákeresve "Pentax szerviz" kifejezésre az 1. találat a Pentax magyarországi hivatalos oldala, ahol megadják a garanciális szerviz összes elérhetőségét. Nem garanciás hibát is valószínűleg ugyan úgy javítanak. A Camera Kft a 3. találat. A 2. találat a fenykepezogep-szerviz.hu

 

De írhatta volna azt is, hogy fújd be WD40-el, az mindenre jó.

A hozzászólás:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:15:57 108359

Köszi. A hangszórót amit nyertél postán kézbesítjük. Igen azt hittem ebből kapok választ, hátha valaki már járt így. Ha nehezedre esett ezt is megszülni akkor kár volt.

Előzmény:
D.Tibor Creative Commons License 2015-11-16 21:03:25 108358

Minden este 22:00-kor összeülnek a pentax guruk, ekkor tedd jó közel a monitor elé a géped,  a LÁTÓK mindent elmondanak......

 

 

---->/Ennyi infóból tényleg azt hiszed tuti választ kapsz?

És igen, degecen születtem.../<-----

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!