|
|
|
|
 |
wolfzoli78
2015-11-16 21:15:57
|
108359
|
Köszi. A hangszórót amit nyertél postán kézbesítjük. Igen azt hittem ebből kapok választ, hátha valaki már járt így. Ha nehezedre esett ezt is megszülni akkor kár volt. |
|
A hozzászólás:
 |
D.Tibor
2015-11-16 21:03:25
|
108358
|
Minden este 22:00-kor összeülnek a pentax guruk, ekkor tedd jó közel a monitor elé a géped, a LÁTÓK mindent elmondanak......
---->/Ennyi infóból tényleg azt hiszed tuti választ kapsz?
És igen, degecen születtem.../<----- |
|
Előzmény:
 |
wolfzoli78
2015-11-16 18:18:22
|
108356
|
Üdv!
Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|