Keresés

Részletes keresés

wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:15:57 108359

Köszi. A hangszórót amit nyertél postán kézbesítjük. Igen azt hittem ebből kapok választ, hátha valaki már járt így. Ha nehezedre esett ezt is megszülni akkor kár volt.

A hozzászólás:
D.Tibor Creative Commons License 2015-11-16 21:03:25 108358

Minden este 22:00-kor összeülnek a pentax guruk, ekkor tedd jó közel a monitor elé a géped,  a LÁTÓK mindent elmondanak......

 

 

---->/Ennyi infóból tényleg azt hiszed tuti választ kapsz?

És igen, degecen születtem.../<-----

Előzmény:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 18:18:22 108356

Üdv!

Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!