Keresés

Részletes keresés

wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 21:18:59 108360

Köszönöm! Szervízből mit ajánlanál? Új gép? lehetséges lenne akkora hiba? Vajon külső vakut tud így működtetni?

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2015-11-16 20:48:00 108357

Szerviz, fotóműszerész, adok-veszek új gép...

Előzmény:
wolfzoli78 Creative Commons License 2015-11-16 18:18:22 108356

Üdv!

Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!