|
|
|
|
 |
wolfzoli78
2015-11-16 21:18:59
|
108360
|
Köszönöm! Szervízből mit ajánlanál? Új gép? lehetséges lenne akkora hiba? Vajon külső vakut tud így működtetni? |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2015-11-16 20:48:00
|
108357
|
Szerviz, fotóműszerész, adok-veszek új gép... |
|
Előzmény:
 |
wolfzoli78
2015-11-16 18:18:22
|
108356
|
Üdv!
Pici lány véletlenül leütötte a gépet. K10d ről van szó. Mindene működik csak a vaku nem villan. Kijelzi a záridőt és hogy kéri a vakut. Amikor felnyitom a záridő nem változik de a vaku sem villan. Valakinek tipp? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|