Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2015-11-16 19:01:05 16436

Ez a blogbejegyzesem talan segit (bar angolul van):

http://fiberstrobe.blogspot.de/2015/04/macro-and-close-up-photography-options.html

Előzmény:
valta Creative Commons License 2015-11-15 17:24:42 16433

Sziasztok

 

Valakinek van tapasztalata a makro közgyürükről?

Objektiv függő?Elnézést ha butaságot kérdezek de kezdő lennék.Raynox 250 est használtam már,a közgyűrű felveszi vele a "harcot"?

 

Köszi 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!