Keresés

Részletes keresés

d4y Creative Commons License 2015-11-16 19:39:43 4767

Az ISV premixet csak ajánlani tudom. Én is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Pontosan melyik fajtáját használod?

A hozzászólás:
Nórika000 Creative Commons License 2015-11-16 17:11:27 4766

Sziasztok:)

 

d4y  a premix ISV  márkájú.

 

Szójának 200 ft-kilója,most kis szerencsével talán sikerül 110-140 ft között kifogni kilóját Szegeden..meglátjuk:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!