Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2015-11-16 19:54:01 705212

Nálam is! Borka, a nagy csavargó bent van bent alszik, az ölembe mászik, de a korával magyaráztam, 9 és fél éves. Sosem volt még ennyit bent mint most novemberben...

A hozzászólás:
marcony Creative Commons License 2015-11-16 15:55:54 705210

T. Macskaszeretők!

 

Azt vettem észre, hogy a macskák az idei őszön furcsán viselkednek.

Pl. zabálnak egy idő óta, olyan macska is keresi társaságom, aki elfutott, ha meglátott, most meg kimondottan érdeklődővé vált, - és ehhez hasonlók.

 

Észrevett már valami ilyesmit valaki közületek?

Nem zárom ki, hogy igen komoly télnek nézünk elébe, mással nem tudom magyarázni a tapasztaltakat.

 

 

Üdv:

M

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!