|
|
|
|
 |
Magdi60
2015-11-16 19:54:01
|
705212
|
Nálam is! Borka, a nagy csavargó bent van bent alszik, az ölembe mászik, de a korával magyaráztam, 9 és fél éves. Sosem volt még ennyit bent mint most novemberben... |
|
A hozzászólás:
 |
marcony
2015-11-16 15:55:54
|
705210
|
T. Macskaszeretők!
Azt vettem észre, hogy a macskák az idei őszön furcsán viselkednek.
Pl. zabálnak egy idő óta, olyan macska is keresi társaságom, aki elfutott, ha meglátott, most meg kimondottan érdeklődővé vált, - és ehhez hasonlók.
Észrevett már valami ilyesmit valaki közületek?
Nem zárom ki, hogy igen komoly télnek nézünk elébe, mással nem tudom magyarázni a tapasztaltakat.
Üdv:
M |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|