Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2015-11-15 17:52:38 7492

Sok ismerősöm használja.Aki nem engedhet meg komolyabb gépet, annak tökéletes választás lehet.Nem egy iso bajnok, de azért lehet vele normális képet készíteni.Én is gondolkodtam rajta, de 60D-ről nem tartanám akkora ugrásnak.

Most inkább én is a Mark II-re gyűjtögetek.Van most a Canonnak egy olyan akciója, hogy egy kompakt gépért visszaad 50.000Ft-ot és a Tripontba jövőhét szerdán még 10% kedvezmény pluszban.Így már elég jól hangzana 3 év garival. :)

Előzmény:
323d Creative Commons License 2015-11-15 15:46:22 7491

Helló!

A cél egy Mark II, de az most még elég új, használtam sem olcsó. Láttam már meg fogtam is, de a kezelése ennek jobban tetszik. NA de addig még sok víz folyik le a Dunán)))

Üdv.: 323d

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!