Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jcsapo Creative Commons License 2015-11-15 10:36:32 969

Nem kell másképpen feltölteni, sőt most már nagyobb méreteket is enged, bár néha ez nem jó, mert átméretezi a képeket.

Velem is előfordult már, hogy egy adott böngészőből nem tudtam feltölteni, de egy másik böngészővel simán ment a feltöltés. Esetleg próbáld meg másik böngészővel.

Tényleg rég hallottam felőled, néha a fotobolondokra is benézhetnél.

Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2015-11-15 10:25:13 968

régen voltam itt ... nem tudom miért nem ment fel .. másképpen kell feltölteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!