Keresés

Részletes keresés

uffneked Creative Commons License 2015-11-13 15:40:19 108352

Szia,

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9195686

 

A topik fejlécében olvasd el a hirdetési szabályokat, és annak megfelelően töltsd fel a hirdetést. Előszeretettel tiltanak a szabályszegésekért...

 

Üdv.

A hozzászólás:
moor8 Creative Commons License 2015-11-13 15:27:30 108351

Sziasztok!

Van egy 2,5 éves, alig használt PENTAX K-30 gépem 18-55 WR + 50-200mm F4-5.6 ED WR objektívem.
Kihasználatlanság miatt szeretnék tőle megválni.
Abban kérném a segítségeteket, hogy szerintetek hol lenne érdemes árulnom, illetve itt a fórumon van-e lehetőség rá?

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!