|
|
|
|
 |
Peti---
2015-11-13 11:34:20
|
108350
|
A K100D-men volt státuszkijelző, használtam is. A K-r-en nem volt, de valahogy nem is hiányzott. A mostani gépemen van, és főleg arra használom, hogy az egyes paramétereket be tudjam állítani, mert minden kis gyöszhöz saját gomb meg kapcsoló van, és oda tették a beállításkor a kijelzést.
Megszokás kérdése is, de a tervezéskor is figyeltek arra, hogy az ott meglévő infók máshol, de jól elérhetőek legyenek. Ha meg könnyen elérhető egy infó, akkor nem fog hiányozni a régi megoldás, használod az újat. |
|
A hozzászólás:
 |
Airness23
2015-11-13 09:41:57
|
108349
|
feltételezem megszokás kérdése is. |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2015-11-12 17:18:06
|
108343
|
Kijelző érdekes dolog, biztos jó valamire, de míg keresőben is ott van minden, addig vegyem el a gépet a szemem elől és nézegessem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|