Keresés

Részletes keresés

Peti--- Creative Commons License 2015-11-13 11:34:20 108350

A K100D-men volt státuszkijelző, használtam is. A K-r-en nem volt, de valahogy nem is hiányzott. A mostani gépemen van, és főleg arra használom, hogy az egyes paramétereket be tudjam állítani, mert minden kis gyöszhöz saját gomb meg kapcsoló van, és oda tették a beállításkor a kijelzést.

 

Megszokás kérdése is, de a tervezéskor is figyeltek arra, hogy az ott meglévő infók máshol, de jól elérhetőek legyenek. Ha meg könnyen elérhető egy infó, akkor nem fog hiányozni a régi megoldás, használod az újat.

A hozzászólás:
Airness23 Creative Commons License 2015-11-13 09:41:57 108349

feltételezem megszokás kérdése is.

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2015-11-12 17:18:06 108343

Kijelző érdekes dolog, biztos jó valamire, de míg keresőben is ott van minden, addig vegyem el a gépet a szemem elől és nézegessem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!