|
|
|
|
 |
d4y
2015-11-15 09:08:11
|
4763
|
Szia! A premix árát keveslem, nem tudom milyet használtok. A szója árát viszont nagyon sokallom. 3600ft-ért 18kg az 20000ft/q, ami borzalmasan sok. Fele annyiért veszem. |
|
A hozzászólás:
 |
Nórika000
2015-11-12 18:29:26
|
4762
|
Szia én sajnos nem tudok pontosat mondani nem én voltam érte a boltban.
Azt tudom a kuk 2000 árpa 2000 szója 3600 ,premix kilója 360,a többit nem tudom megmondani:)
Be van keverve ezt eszik az új malackák,szárazon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|