Keresés

Részletes keresés

PentaxMan Creative Commons License 2015-11-12 13:47:57 2856

Nem fagy le, talán mentést csinálna.. Hagyd tovább dolgotni..

A hozzászólás:
iceman123 Creative Commons License 2015-11-12 13:39:57 2855

HELP WANTED!!!

Tisztelt fórumozók. Nemrég vettem magamnak egy Ipad Air2-t s rögtön olyan problémába futottam bele, ami túlszárnyalta a megoldóképességemet, ezért szeretnék hozzátok fordulni. A problémám az, hogy nem tudok semmilyen anyagot, filet, adatot felrakni az Ipadre. Windows-os laptopom van, s hiába raktam fel rá az itunes-t mindenféle utasítások betartásával és az egyéb segédprogramokat, de amikor hozzákötöm a géphez az Ipad-et akkor az Itunes lefagy és nem hajlandó megnyikkanni addig amíg le nem húzom róla a tabletet. Hiába van a syncron kikapcsolva, hiába uptodate minden SW, hiába próbáltam ki 3 PC-t különböző windows-al, mindegyiknél ugyanaz, lefagy. Ha valakinek van ezzel kapcsolatosan tapasztalata és megosztaná a megoldást akkor nagyon megköszönném. Vagy marad a hirdetés, hogy új Ipad kihasználatlanság miatt eladó alkalmi áron.)

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,I.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!