Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
L. Marci Creative Commons License 2015-11-12 07:41:58 5677

Nálam is csak szitakötő akadt horogra, de nagyon érdekel a focus stacking is.

Nagyon nézegetem, mivel lehetne nagyobb leképezést elérni, van egy ötletem, és ez ahhoz még kevés. Ötlet már van, ki kell próbálni.

Előzmény:
Harkafotó Creative Commons License 2015-11-11 20:21:51 5674

Gondoltam megosztom veletek ezt a mai képem,hátha van még rajtam kívül olyan ember aki nem látott még szitamadarat enni.12-50 kit objektívvel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!