|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-11-07 11:15:30
|
4753
|
| tapasztalatom hogy 3 szori etetésnél jobban szedik magukat. Ha nem volt idöm megoldani, ment a szárazon etetés plusz napi esti egyszeri moslék. Persze ez is fajta kérdés,a nyugodt duroc fajta pld ha egyszer kapna is végig aludná a napot,a manga elrágna egész nap,a pietrain is nagyon stresszes,a lapályok is folyton várják a kaját ha éhesek ha nem. |
|
A hozzászólás:
 |
Nórika000
2015-11-07 10:14:08
|
4752
|
Szia:)
Hogy érted hogy"Na itt van a kutya elásva,a napi 2szeri etetésnél." ?.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|