Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-11-07 11:15:30 4753
tapasztalatom hogy 3 szori etetésnél jobban szedik magukat. Ha nem volt idöm megoldani, ment a szárazon etetés plusz napi esti egyszeri moslék. Persze ez is fajta kérdés,a nyugodt duroc fajta pld ha egyszer kapna is végig aludná a napot,a manga elrágna egész nap,a pietrain is nagyon stresszes,a lapályok is folyton várják a kaját ha éhesek ha nem.
A hozzászólás:
Nórika000 Creative Commons License 2015-11-07 10:14:08 4752

Szia:)

 

Hogy érted hogy"Na itt van a kutya elásva,a napi 2szeri etetésnél."  ?.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!